פוליש לרצפת שיש

מה כדאי לדעת על פוליש לרצפת שיש
ועל הדרך למצוא מחיר משתלם?

הרצפות בביתכם דהויות? איבדו זה מכבר את הברק שלהם? אולי אפילו שרוטות או שנספגו בהם כתמים? בואו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לפוליש .הברקה לרצפה יכול לחדש את מראה הרצפה בצורה איכותית ומושלמת וגם למנוע נזקים עתידיים. המראה המבריק והיוקרתי המושג לאחר ביצוע הפוליש הופך את הרצפה לחדשה ויפה ואף מגן עליה לאורך זמן.

מהם סוגי הפוליש הקיימים?

פוליש וליטוש רצפות (מתבצע על ידי מכונה של אבן ליטוש – שאיבת החריצים שבין האריחים ויישור המשטח כולו), פוליש ווקס (החלופה הזולה מבין אפשרויות הפוליש), פוליש קריסטל (פוליש איכותי ביותר המביא לתוצאה מבריקה של הרצפות), פוליש אקרילי לרצפות (חומר אנטי סטטי אשר אינו מוליך חשמל וידוע ברמת עמידות גבוהה של החומר המוחדר לרצפות ומונע ספיגת נוזלים – מתאים למשטחי PVC ולמשטחי בטון).

מומלץ לבחור חברה אשר מתמחה בעבודת פוליש ליטוש מרצפות מאשר חברת ניקיון שמתמחה בניקיון לכן ההמלצה שלנו
תזמינו חברה שמתמחה בליטושים והברקות.

כל כמה זמן צריך לבצע פוליש לרצפה?
תדירות החזרה על פעולת ההברקה תלויה בסוג ההברקה שביצעתם. בהברקה קריסטלית לדוגמא נדרשת חזרה על התהליך רק מדי 3 שנים כאשר בהברקות אחרות רבות נדרש לבצע את הפעולה מדי שנה.

למי זה מתאים?
שיטות ההברקה השונות אינן מתאימות לכל סוגי המרצפות. פוליש קריסטל מתאים למרצפות מסוג טראצו ובמיוחד לשיש. במרצפות קרמיקה או בגרניט פורצלן, לא ניתן להשתמש בפוליש בכלל מאחר ולסוגי מרצפות אלו יש גלזורה ועל כן הם אינן יכולות לספוג פוליש.

האם הרצפה תהיה חלקה יותר?
ישנם סוגי פוליש אשר אינם גורמים להחלקה. למשל, פוליש קריסטל מתבצע בשיטת מגנזיום, ע"י צמר אלומיניום, ולכן אינו מחליק. לעומתו, פוליש ווקס יכול להיות מחליק מעט הואיל והוא מתבצע על ידי שימוש בשעווה מותכת.