ניקוי בקיטור

ניקוי בקיטור בירושלים והסביבה ניקוי בלחץ מים
ניקוי קירות ניקוי חזיתות בלחץ מים גבוה
אין דבר יותר מתסכל מלהיתקל באיזה כתם עקשן שמסרב לרדת ממשטח כלשהו. יש כתמים שנעשים עמידים גם בפני חומרים חזקים ולכן צריך להשקיע מאמץ רב כדי לסלקם. בכלל, מי מאתנו אוהב לבזבז זמן רב על ניקיון? אם הייתה דרך להיפטר מהלכלוך באיזה מעשה קסם, כולם היו משתמשים בה. ניקוי בקיטור הוא הדבר הכי קרוב שיש כיום לקסם בניקיון. רבים מהכתמים שלא נכנעים לחומרים חזקים נכנעים לשיטת הניקיון בעזרת קיטור.

ניקוי בקיטור בלחץ מים גבוה לחידוש משטחים

הקיטור הוא למעשה אדי מים הפורצים בלחץ. בשנים האחרונות נהוג להשתמש יותר ויותר במכונת קיטור על מנת לנקות משטחים שונים. לחץ האדים והחום מופנים כלפי הלכלוך ומחסלים אותו בצורה מהירה וקלה. את לחץ הקיטור צריך להתאים לסוג המשטח וסוג הלכלוך. יכול להיות שמכונה הפועלת על לחץ לא מספיק גבוה תיכשל בהסרת הלכלוך. לכן, כאמור, צריך להתאים את המכונה לסוג המשטח והלכלוך. חברתנו מספקת מכוון טיפולים למרצפות
מעבר לניקוי בלחץ מים אנו מספקים גם שרותי ליטוש מרצפות

ניקוי בקיטור למחסנים בירושלים ניקוי מפעלים בלחץ מים

ככל שהלכלוך עקשן יותר והמשטח קשה יותר כך צריך להשתמש בלחץ גבוה יותר של קיטור. למשל על מנת לנקות רצפות בטון במפעלים או אספלט בחניונים, צריך להשתמש במכונה גדולה הפולטת קיטור בלחץ גדול. ניקוי בקיטור יעיל לניקוי משטחים גדולים במיוחד שניקיונם באופן ידני עלול להימשך שעות ו/או מקומות שהגישה אליהם לא נוחה.

ניקוי בקיטור לבית פרטי

כאשר צריך לנקות משהו בבית כמו ריצפה או משטח שיש, צריך להשתמש במכונות קיטור בלחץ נמוך על מנת לא לגרום נזק בלתי הפיך. אפשר להשתמש בניקוי בקיטור על מנת לנקות בדים. זה כולל בגדים, וילונות וגם ריפוד. כך שאם יש לכם כיסא או ספה עם כתמים שלא הצלחתם להוריד אותם עד היום, מכונת הקיטור יכולה להפתיע אתכם.

חברת ניקיון

ניתן לרכוש מכונות קיטור ביתיות לניקוי הבית, אבל למה לכם לבזבז כסף על משהו שתצטרכו לעשות לעיתים רחוקות? במקרה כזה כדאי לשכור חברת ניקיון. שימוש בקיטור עלול להיות מסוכן למי שלא יודע לתפעל את המכונה. זוהי סיבה טובה נוספת לתת למומחים ועובדים מנוסים לטפל בעבודת הניקיון עבורכם.